Szukasz dobrej szkoły, która nauczy Cię jazdy samochodem, motocyklem i przygotuje rzetelnie do egzaminu państwowego na prawo jazdy ? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś !

Jesteśmy szkołą, która od 12 lat oferuje w Poznaniu i okolicy najlepsze kursy na prawo jazdy kat. B, A, A1 i A2. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług, co potwierdzamy wysoką zdawalnością naszych kursantów.


Za sukcesem naszej Szkoły stoją oczywiście doświadczeni instruktorzy i wykładowcy, którzy potrafią w przyjazny, a zarazem skuteczny sposób przygotować przyszłego kierowcę do samodzielnej jazdy samochodem i zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Jako szkoła tworzymy własne schematy szkolenia teoretycznego i praktycznego. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam aby przyszli kierowcy opanowali dobrze przepisy i techniki jazdy bo wiemy, że to przełoży się później na ich bezpieczne i bezstresowe poruszanie się po drodze. Cieszy nas bardzo, że grono naszych zadowolonych kursantów powiększa się z roku na rok i poleca nas swoim znajomym.

W naszej szkole prowadzimy jazdy na fabrycznie nowych samochodach KIA RIO i motocyklach YAMAHA wyposażonych tak samo jak na egzaminie państwowym. U nas każdy dopasuje godziny jazdy do swojego harmonogramu dnia, gdyż jeździmy 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli w godz. od 6.00 do 22.00.

Dysponujemy doskonale przygotowanym i oświetlonym placem manewrowym identycznym z placem egzaminacyjnym WORD.

Naszym dodatkowym atutem jest także lokalizacja Szkoły Jazdy „SPEED” na Winogradach. Takie usytuowanie zapewnia stały dostęp do tras egzaminacyjnych bez konieczności tracenia czasu na dojazd podczas zajęć.

Formy płatności:

 

  • gotówką – w biurze lub w trakcie zajęć praktycznych
  • przelewem – nr konta: PL 12 1140 2004 0000 3602 3167 7563 mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

JAK DO NAS DOJECHAĆ: