fbpx

Instruktorzy

ADAM

Instruktor i wykładowca

Jestem instruktorem, wykładowcą i zarazem założycielem Szkoły Jazdy OSK SPEED Poznań (Ośrodek Szkolenia Kierowców). Nieprzerwanie od ponad 16 lat uczę przyszłych kierowców na kat. B jak zdać na prawko. W trakcie szkolenia kładę duży nacisk na technikę jazdy i sposób prowadzenia samochodu. Według mnie podstawą jest bardzo dobre opanowanie manewrów na placu. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie. Jestem cierpliwy ale też wymagający. Uczę tak, aby kursanci zdali za pierwszym razem.

ŁUKASZ

Instruktor i wykładowca

Jako instruktor nauki jazdy pracuję już 12 lat. Lubię prowadzić wykłady i wyjaśniać zasady określone w tzw "Kodeksie Drogowym" a dokładnie w Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym. Stosuję bezstresową naukę łącząc teorię z praktyką. Jestem cierpliwy ale i wymagający dzięki czemu zajęcia to przyjemność prowadząca do sukcesu. Stawiam na naukę jeżdżenia, a nie tylko zdania egzaminu. Prowadzę również jazdy doszkalające. Więc jeśli już masz prawo jazdy i chcesz nabrać pewności - to zapraszam.

MARTA
Instruktorka

Samochód to moje drugie ja. Chcę abyście Wy, przyszli kierowcy czuli się w nim pewnie i bezpiecznie nie tylko podczas egzaminu ale także w życiu. W trakcie naszych spotkań stawiam na miłą atmosferę ale przede wszystkim na solidną i wymagającą naukę.

DANIEL

Instruktor

Sztukę prowadzenia samochodu staram się przekazywać w przystępny i zrozumiały sposób. Instruktorem nauki jazdy jestem od 11 lat. Ważne jest dla mnie aby kursanci wyrobili sobie dobre nawyki. Potrafię odpowiednio zareagować na każdą sytuację na drodze co daje kursantom poczucie bezpieczeństwa i ogranicza ich stres. Jestem wymagający.

ROBERT

Instruktor

Posiadam ponad 12- letnie doświadczenie jako instruktor nauki jazdy. Przyszłych kierowców uczę jak bezpiecznie poruszać się po drodze i przewidywać niebezpieczne sytuacje oraz co zrobić aby ich uniknąć. Dużą wagę przykładam do szczegółów. Jestem spokojny i opanowany co przekłada się na bezstresową naukę jazdy.

DAREK

Instruktor

Instruktorem nauki jazdy jestem od 9 lat. Przyszłych kierowców chcę nauczyć nie tylko jak zdać dobrze egzamin, ale jak umiejętnie prowadzić samochód, aby wszyscy uczestnicy na drodze czuli się bezpiecznie. Dążę do tego, aby prowadzenie samochodu każdemu sprawiało przyjemność. Jazdy ze mną przebiegają w luźnej atmosferze, choć uważam, że im trudniej tym lepiej kursant poradzi sobie podczas prowadzenia pojazdu.

BAZYLI
Instruktor kat. A i B

Jestem Instruktorem z pasji. Jazda motocyklem i samochodem sprawiają mi wielką przyjemność. Z radością wspieram Kursantki/Kursantów w ich rozwoju i nauce. Lubię kontakt z ludźmi i wiem, że wspólnie nie ma rzeczy niemożliwych. Staram się dopasować do każdego indywidualnie, znaleźć na niego sposób 🙂 Jestem konkretny, wymagający i precyzyjny. Motywuję i podkreślam pozytywy, stawiam ambitne cele. Każdy egzamin Kursantów przeżywam jak swój. Osobiście mi zależy na Waszym sukcesie.

JERZY
Instruktor

Jestem instruktorem od 2004 roku z zamiłowania (kategoria B i A). Jazda samochodem jest moją pasją. Uczę kursantki i kursantów z dużym naciskiem na technikę kierowania samochodem i samodzielnego myślenia przez szkolonych. Jestem wymagający, precyzyjny i konkretny. Zajęcia ze mną są na wysokim poziomie merytorycznym. Kursant wyszkolony przeze mnie do egzaminu podchodzi bez problemów ponieważ wie, że jest właściwie przygotowany.

MAREK
Instruktor kat. A i B

Uwielbiam jazdę samochodem oraz na motocyklu i chętnie Cię nauczę. 🙂
Jestem cierpliwy, uważny i doceniam każdy postęp Kursantów/Kursantek. Mój główny cel to Twoja pewność własnych umiejętności na drodze i pozytywny wynik na egzaminie. Na zajęciach osiągniesz samodzielność, która pozwoli być Ci świadomym kierowcą oraz w łatwy i przyjemny sposób czerpać radość z jazdy.

BEATA

Instruktorka

Kocham jeździć samochodem i uczyć innych. Benzynę mam we krwi. Jestem instruktorką od wielu lat. Cenię sobie kontakt z ludźmi i staram się przekazać swoją wiedzę w sposób przystępny oraz łatwy do zapamiętania. W szkoleniu zwracam szczególną uwagę na bezpieczną jazdę. Ważna są dla mnie takie aspekty jak płynność jazdy i jej ekonomiczna strona. Zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście i moją fachową pomoc.

Formy płatności:

 

  • gotówką – w biurze lub w trakcie zajęć praktycznych
  • przelewem – nr konta: PL 12 1140 2004 0000 3602 3167 7563 mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

JAK DO NAS DOJECHAĆ: