Instruktorzy

ADAM

Instruktor i wykładowca

Jestem instruktorem, wykładowcą i za razem założycielem Szkoły Jazdy SPEED. Nieprzerwanie od ponad 14 lat uczę przyszłych kierowców na kat. B. W trakcie szkolenia kładę duży nacisk na technikę jazdy. Według mnie podstawą jest bardzo dobre opanowanie manewrów na placu. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie. Jestem cierpliwy ale też wymagający. Zależy mi aby kursanci zdali za pierwszym razem.

ŁUKASZ

Instruktor i wykładowca

Jako instruktor pracuję już 10 lat. Lubie prowadzić wykłady i tłumaczyć jak najprościej zawiłości ustawy "Prawo o Ruchu Drogowym". Stosuję bezstresową naukę łącząc teorię z praktyką. Jestem cierpliwy ale i wymagający dzięki czemu zajęcia to przyjemność prowadząca do sukcesu. Stawiam na naukę jeżdżenia, a nie tylko zdania egzaminu.

MILENA

Instruktorka

Instruktorką jestem od 11 lat. Jazdy ze mną przebiegają w miłej i przyjemnej atmosferze. Lubię kontakt z ludźmi. Z natury jestem spokojna, opanowana i rozmowna, dlatego jazdy ze mną są bezstresowe. Staram się dopasować metody kształcenia do wymagań kursanta. W pracy zwracam szczególną uwagę na technikę jazdy i manewry na placu.

DANIEL

Instruktor

Sztukę prowadzenia samochodu staram się przekazywać w przystępny i zrozumiały sposób. Instruktorem jazdy jestem od 9 lat. Ważne jest dla mnie aby kursanci wyrobili sobie dobre nawyki. Potrafię odpowiednio zareagować na każdą sytuację na drodze co daje kursantom poczucie bezpieczeństwa i ogranicza ich stres. Jestem wymagający.

MACIEJ

Instruktor

Przyszłych kierowców szkolę od 5 lat. Tempo szkolenia dostosowuję odpowiednio do grupy wiekowej kursantów. Zawsze staram się rozładować stres towarzyszący nauce. Dokładam wszelkich starań aby nauka przebiegała profesjonalnie. W czasie jazdy lubię także pożartować.

LESZEK
Instruktor

Uwielbiam pracę z ludźmi. Jako instruktor pracuję już 15 lat. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie. Staram się aby nauka przebiegała bezstresowo i w wesołej atmosferze. Kładę duży nacisk na technikę jazdy. Zależy mi na tym aby każdy przyszły kierowca czerpał radość i przyjemność z prowadzenia samochodu.

ROBERT

Instruktor

Posiadam ponad 10- letnie doświadczenie jako instruktor prawa jazdy. Przyszłych kierowców uczę jak bezpiecznie poruszać się po drodze i przewidywać niebezpieczne sytuacje oraz co zrobić aby ich uniknąć. Dużą wagę przykładam do szczegółów. Jestem spokojny i opanowany co przekłada się na bezstresową naukę jazdy.

Formy płatności:

 

  • gotówką – w biurze lub w trakcie zajęć praktycznych
  • przelewem – nr konta: PL 12 1140 2004 0000 3602 3167 7563 mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

JAK DO NAS DOJECHAĆ: