Jesteśmy najlepsi w Poznaniu wg. danych z WORD-u!!!

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Wydział Komunikacji Miasta Poznania na podstawie uzyskanych informacji z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego o wynikach egzaminów opublikował dane za 2016 rok. Miło nam poinformować, że Szkoła Jazdy „SPEED” poraz kolejny ma najwyższą zdawalność w Poznaniu i zajęła miejsce Nr 1 w rankingu (patrz: http://bip.poznan.pl/bip/sprawy/rejestr-i-zdawalnosc-osk-wniesione-skargi,109077/)

Zachęcam do wybierania OSK sugerując się jakością szkolenia a najlepiej oddają to wyniki zdawalności egzaminów państwowych. Z naszej strony zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług i kwalifikacje instruktorów były ciągle podnoszone. Dziękujemy za zaufanie. Wyniki zdawalności dostępne są również w Wydziale Komunikacji Miasta Poznania pod nr. tel. 61 878 40 20 i Szkole Jazdy „SPEED”. Zadzwoń i porównaj z konkurencją !!!

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Milo nam poinformować, że dokonaliśmy zakupu 3 fabrycznie nowych samochodów marki KIA RIO – na jakim odbywają się państwowe egzaminy w WORD-zie w Poznaniu !!!

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Wydział Komunikacji Miasta Poznania na podstawie uzyskanych informacji z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego o wynikach egzaminów opublikował dane za 2015 rok. Miło nam poinformować, że Szkoła Jazdy „SPEED” ma najwyższą zdawalność w Poznaniu (jak i w Wielkopolsce) zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej szkolenia i zajęła miejsce Nr 1 w rankingu.

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Wydział Komunikacji Miasta Poznania na podstawie uzyskanych informacji z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego o wynikach egzaminów opublikował dane za 2013 rok. Miło nam poinformować, że Szkoła Jazdy „SPEED” ma najwyższą zdawalność w Poznaniu z części praktycznej szkolenia i zajęła miejsce Nr 1 w rankingu (patrz: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3346749,szkoly-nauki-jazdy-w-poznaniu-z-najwyzsza-zdawalnoscia-sprawdz,3,id,t,sa.html). Z naszej strony zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług i kwalifikacje instruktorów były ciągle podnoszone. Dziękujemy za zaufanie. Wyniki zdawalności dostępne są w Wydziale Komunikacji Miasta Poznania pod nr. tel. 61 878 40 20 i Szkole Jazdy „SPEED”. Zadzwoń i porównaj z konkurencją !!!

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK)

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) to elektroniczny dokument, generowany w systemie przez wydział komunikacji starostwa powiatowego, zawierający dane i informacje identyfikujące osobę ubiegającą się o wydanie dokumentu stwierdzającego uprawnienia do kierowania pojazdami. Dokument ten jest niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu.

PKK wydaje się w przypadku:

 • ubiegania się po raz pierwszy o uprawnienie,
 • rozszerzenia uprawnień,
 • wymiany prawa jazdy z zagranicy (z wymaganym egzaminem teoretycznym),
 • sprawdzenia kwalifikacji (po dostarczeniu orzeczenia lekarskiego i/lub psychologicznego):
 1. przywrócenia uprawnień cofniętych powyżej 1 roku,
 2. przywrócenia uprawnień cofniętych w związku z utratą kwalifikacji,
 3. zwrotu prawa jazdy zatrzymanego co najmniej od 1 roku,
 • posiadającego uprawnienia do jazdy pojazdami  z automatyczną skrzynią biegów ubiegającego się o uprawnienia bez ograniczeń,
 • w przypadku ubiegania się ponownie o uprawnienia po rocznej przerwie (dokumenty przesłane przez WORD po niezdanym egzaminie)

Wymagane dokumenty

Wypełniony formularz (druk) wniosku oraz:

 • dowód tożsamości,
 • jedna wyraźna, aktualna i kolorowa fotografia o wymiarze   3,5 cm x 4,5 cm przedstawiająca osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami,
 • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem, wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców,
 • orzeczenie psychologiczne stwierdzające brak przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem (przy kat. C1, C, D1, D, C1+E, C+E, D1+E, D+E),
 • pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat (przy kat. AM, A1, B1, T),
 • kserokopia prawa jazdy (w przypadku, gdy wnioskodawca posiada prawo jazdy),
 • kserokopia prawa jazdy wydanego za granicą wraz tłumaczeniem (przy wymianie prawa jazdy nieokreślonego w konwencjach o ruchu drogowym),
 • kserokopia karty pobytu, wizy, innego dokumentu lub potwierdzenia o pobycie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej powyżej 185 dni w przypadku cudzoziemca.

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Milo nam poinformować, że jako jedna z pierwszych szkół w Poznaniu (a może jedyna) dokonaliśmy zakupu drugiego motocykla Yamaha XJ 6N (wyposażonego w ABS) – na jakim od marca 2013 r. odbywają się państwowe egzaminy w WORD-zie w Poznaniu !!! Nie ucz się na jednym – łatwiej będzie Tobie zdać egzamin !!!

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Wydział Komunikacji Miasta Poznania na podstawie uzyskanych informacji z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego o wynikach egzaminów opublikował dane za II półrocze 2012 roku. Miło nam poinformować, że Szkoła Jazdy „SPEED” cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W porównaniu do poprzedniego półrocza ilość kursantów, która nam zaufała, wzrosła o ponad 33 % !!!. Zgodnie z danymi z Wydziału Komunikacji szkolenie z części praktycznej na kat. B w Szkole Jazdy „SPEED” było o 77,42 % skuteczniejsze od konkurencji. Zdawalność na kat. A w Szkole Jazdy "SPEED" jest chyba najwyższa w Poznaniu bo aż w 3 z ostatnich 5 półroczy wyniosła 100 % !!! Z naszej strony zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług i kwalifikacje instruktorów były ciągle podnoszone.

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Milo nam poinformować, że jako jedna z pierwszych szkół w Poznaniu dokonaliśmy zakupu motocykla Yamaha XJ 6N (wyposażonego w ABS) – na jakim od marca 2013 r. odbywają się państwowe egzaminy w WORD-zie w Poznaniu !!!

…………………………………………………………………………………………………………………………..………..

Zapraszam na wykłady:

clio, szkoła jazdy poznań, o.s.k. speed.

Termin najbliższych wykładów:

 

dzień   godziny wykład nr
13.01.18 sobota 8.00-10.30 5
13.01.18 sobota 10.30-13.00 6
16.01.18 wtorek 17.00-20.00 1
18.01.18 czwartek 17.00-20.00 2
20.01.18 sobota 8.00-10.30 3
20.01.18 sobota 10.30-13.00 4
23.01.18 wtorek 17.00-20.00 5
25.01.18 czwartek 17.00-21.00 1 POMOC
27.01.18 sobota 8.00-10.30 6
27.01.18 sobota 10.30-13.00 1
27.01.18 wtorek 17.00-20.00 2
kolejność wykładów może się zmienić
1 pomoc – zapisy; ilośc miejsc limitowana